dowolna

Nieruchomości Wejherowo - Oferty wynajmu nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem! Wejherowo, ul. Harcerska 38 m2 Idealne dla singla lub pary. Cena najmu tylko 2000zł. Najem okazjonalny! Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do dzierżawy działkę o powierzchni 1 ha lub 0,5 ha lub 0,25 ha w Wejherowie przy ulicy Ekologicznej 8 obok nowo wybudowanej Eko-Fabryki. Przeznaczenie: tereny obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania. Nieruchomość składa się z : salonu sypialni łazienki z wc kuchni Czynsz najmu- 2500pln Czynsz mieszkania: lato 266 pln, zima 617 pln Kaucja 2500pln.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/lokal /mieszkanie /bezczynszu /wejherowo /chopina /odzaraz Do wynajęcia przestronne trzypokojowy lokal o powierzchni 75 m , położony na parterze budynku przy ul. Chopina w Wejherowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł640 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 440 m²

Magazyn z placem na wynajem! Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 640 m2, zlokalizowana przy ul. Fabrycznej w Wejherowie, w pobliżu ul. Tartacznej oraz Eko-fabryki. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skm, szkoły, przedszkola, przychodnia, autobusy, centrum miasta, wszelkie usługi, handel, obiekty sportowe, itd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską | Wejherowo ul. Rybacka Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesny, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy dla Państwa w ofercie dom użytkowy na wynajem o powierzchni ok. 160 m , zlokalizowany w Wejherowie przy ul. Harcerskiej! Jest to ciekawa propozycja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wejherowo ulica Sobieskiego /os.Sobieskiego lokal usługowy o pow. 37,6 m2 położony na 1 piętrze. Przedmiotowa nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,60 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Ogrodach Wejhera, zamkniętym kameralnym osiedlu w samym centrum Wejherowa - z widokiem na Park im .Aleksandra Majkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,10 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciepłe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal o powierzchni 38,10 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do dzierżawy lokal usytułowany w Hotelu Marmułowski, 100m od zabytkowego Rynku w Wejherowie (plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Blisko lasu! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50,1 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 oku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu na działalność handlową lub usługową lokal użytkowy o powierzchni 35,5 m2 znajdujący się w kamienicy przy ulicy 3 Maja 27 w Wejherowie. Lokal do wynajęcia obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Wejherowo, mieszkanie 3-pokojowe, 48m kw. Łazienka po kapitalnym remoncie nowe kafle, kabina prysznicowa, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60,60 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz przestrzeni, do której możesz wprowadzić się od razu i urządzić po swojemu? To mieszkanie łączy świeży standard wykończenia z funkcjonalnym układem i świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią w Wejherowie przy ul.Fenikowskiego. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch samodzielnych pokoi ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo | po remoncie Lokal położony w Wejherowie przy ul. Wniebowstąpienia 22, 7 minut pieszo od stacji skm Wejherowo. Osiedle znajduje się niedaleko lasu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, wygodne, wyposażone, garderoba, balkon, do wprowadzenia Oferuje do wynajęcia odnowione, umeblowane 2- pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 46,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy nr 9 przy ul. 3 maja w Wejherowie. Lokal składa się z dwóch obszernych pomieszczeń, 3 pomieszczeń gospodarczych i wc.

Szczegóły ogłoszenia

47,56 zł/m²79,90 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 79,90 m 2 , idealny pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Kazimierza Dzięcielskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajdują się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,30 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,30m2 w świetnej lokalizacji Wejherowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem oraz sypialni. Lokalizacja: skm, mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-biurowy na wynajem - Wejherowo, ul. Sienkiewicza 5 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 192 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wejherowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

77,40 zł/m²143 m² 11 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem lokalu handlowego w Centrum Handlowym Kaszuby w Wejherowie. Dostępne powierzchnie: 143 m2, 155 m2 oraz 205 m2. Stawka czynszu: 20 Euro/m2 Opłata eksploatacyjna: 9,36 Euro/m2 Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 zł23,60 m² 58,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie mieszkania : Pokój z aneksem kuchennym : sofa rozkładana, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami - aneks kuchenny meble kuchnne, płyta elektryczna dwupalnikowa, lodówka, zlewozmywak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

17,39 zł/m²69 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia - idealne pod usługi, biuro lub gabinety Oferujemy na wynajem lokale użytkowe zlokalizowane w dogodnej części miasta, w pobliżu komunikacji miejskiej, centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

40,09 zł/m²212 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem Lokal o powierzchni 212 m kw., usytuowany na I piętrze jest praktycznie jedną salą z oknami po obu stronach, co sprawia, że jest dobrze doświetlony, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1 piętrze domu (ostatnie piętro). Do dyspozycji najemcy również piwnica oraz ogród. Mieszkanie składa się.