dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wejherowo Śmiechowo

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł68,28 m² 6 868,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem w sercu Wejherowa - 3.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, co sprzyja aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 000 zł259,50 m² 3 976,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom do generalnego remontu 8 pokoi | 240 m + garaż | Działka 705 m | Wejherowo ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł154 m² 10 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ten wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie z miejscem postojowym! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł223,06 m² 4 886,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w domu jednorodzinnym dwulokalowym - dom typu bliźniak. Stan deweloperski - wysoki standard lokalizacja: wejherowo Śmiechowo ul. Otylii Szczukowskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Atuty nieruchomości: połowa bliźniaka - ok. 250 m powierzchni użytkowej Działka ponad 600 m - dużo prywatnej przestrzeni Dom dwupiętrowy, mieszkanie 3-poziomowe Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

460 000 zł48,20 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wejherowa zaledwie około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Konopnickiej

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 580 000 zł130 m² 12 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szukasz domu, który daje coś więcej niż standardowa przestrzeń do życia? Miejsca, w którym możesz odpocząć, pracować i żyć wygodnie bez kompromisów? Ta nieruchomość zdecydowanie się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51,40 m² 8 540,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłacznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 w samym centrum Wejherowa przy ul. Judyckiego z przynależna duża.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 90 m2, usytuowany na poddaszu i parterze budynku trzy lokalowego w Wejherowie przy ulicy Pokoju (śmiechowo). Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł56,58 m² 7 069,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:615 m²

Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem - świetna lokalizacja (blisko skm) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 56,58 m2, stanowiący wyodrębnioną część parteru w domu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1 piętrze domu (ostatnie piętro). Do dyspozycji najemcy również piwnica oraz ogród. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską | Wejherowo ul. Rybacka Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesny, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej. Wejherowo, osiedle Fenikowskiego Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, dobrze doświetlone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z ogródkiem przy ul. Fenikowskiego w Wejherowie. Parter I Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł315 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom z lokalem usługowym w centrum Wejherowa -.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł35 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż prosto od producenta całoroczne domki mobilne o powierzchni od 30 m2 do 35 m2, (wymiary przykładowe 10m x3m, 8m x3,5m, 10m x 3,5m). Wysokość 220 cm-240 cm. Uwaga! Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż przestronny lokal w domu jednorodzinnym - centrum Wejherowa, ul. Rybacka Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w dwu lokalowym domu jednorodzinnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

480 000 zł61,90 m² 7 754 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł200 m² 7 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Wejherowie - idealna dla rodziny, inwestora lub osoby chcącej połączyć życie prywatne z działalnością gospodarczą. To miejsce ma w sobie coś.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Świętopełka w Wejherowie Opis nieruchomości: nieruchomość w Wejherowie charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74,44 m² 8 584,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2012 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,10 m² 9 477,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wejherowa przy ul. Dzięcielskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,60 m² 8 075,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2 położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy 10 Lutego w ścisłym centrum Wejherowa. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł719 m² 730,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlową o powierzchni 719 m, położoną w centrum Wejherowa z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł226,95 m² 4 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta dotyczy części prawej bliźniaka: dom przeszedł generalny remont łącznie z wymianą okien na 3-szybowe, nową elewacją, wymianą wszystkich instalacji, montażem nowego pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 025 zł33,05 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł74 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w Wejherowie. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej komfort i optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

950 000 zł172 m² 5 523,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący typy bliźniak z funkcją mieszkalną i usługową o uniwersalnym charakterze, którego parter z powodzeniem wykorzystany może być jako zakład.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Kazimierza Dzięcielskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajdują się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł71,60 m² 8 086,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment-> 4-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu | 2 balkony | hala garażowa | Wejherowo Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 800 zł71,50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i dochodowy dom zlokalizowany w Wejherowie przy ul. Świętopełka. Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej części Wejherowa. Do stacji skm jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł349,50 m² 3 433,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł257 m² 5 439,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9