dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wejherowo Śmiechowo

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko W onyx home! okazja! mieszkanie dostępne od zaraz! szybka transakcja! nie przegap tej oferty! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł30,70 m² 10 390,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,70m2 zlokalizowane na parterze z ogródkiem w Wejherowie na Osiedlu Franciszka Fenikowskiego. Opis nieruchomości: budynek 4-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł41,30 m² 10 653,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Agencja Westate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Dzięcielskiego| gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane 41,3 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom inwestycyjny Z najemcami. 4 niezależne mieszkania 2-pokojowe. Dom: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m2 mieszczący się w dzielnicy Wejherowo Śmiechowo. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,40 m² 9 835,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, z piwnicą, w Wejherowie Śmiechowie! mieszkanie: lokum o powierzchni użytkowej 30,40m2, wysokości 2,55m i ekspozycji zachodnio-północnej składa.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł26,40 m² 11 553,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe pod klucz na 3 piętrze w Wejherowie Śmiechowie! Zapraszamy do wirtualnego spaceru 360, aby dokładniej obejrzeć mieszkanie! mieszkanie: lokum o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł242 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej Z 3 niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,10 m² 8 786,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To mieszkanie spełnia warunki Kredytu bez wkładu własnego! rkm Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,10 m2 położone w Wejherowie na Osiedlu Fenikowskiego. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

517 000 zł59 m² 8 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie "do wejścia", dwustronne, w otoczeniu lasu czeka na nowych właścicieli! W cenie 2 własne miejsca w hali garażowej. Mieszkanie: nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gniewowskiej w Wejherowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bema

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 219 000 zł246,53 m² 4 944,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferta tylko w Magic House Nieruchomości. Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny i wolnostojący dom jednorodzinny bezczynszowy o powierzchni użytkowej 246,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie w Wejherowie! atuty: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 020 zł33,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł30,40 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

U nas Przytulne mieszkanie 30,4 m2, wejherowo Cena: 412 000 zł (do negocjacji) Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,4 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,62 m² 8 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 51,62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie przy ul. Romana Waśkowskiego. Opis nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,10 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Blisko lasu! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50,1 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 oku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,30 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wejherowo, ul. Dzięcielskiego - 3 pokoje, 63,30 m2, 3 piętro, do remontu Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m2, położone na 3 piętrze w Wejherowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł60,65 m² 9 315,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wejherowo, ul. Dzięcielskiego Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,65.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł48,60 m² 9 259,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,86 m² 9 513,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

40,09 zł/m²212 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem Lokal o powierzchni 212 m kw., usytuowany na I piętrze jest praktycznie jedną salą z oknami po obu stronach, co sprawia, że jest dobrze doświetlony, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,90 m² 10 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających swojego pierwszego lokum. Lokal po odświeżeniu gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m Wejherowo Śmiechowo. Oferta skierowana do osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

299 000 zł34,19 m² 8 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 34,19m2 zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na ulicy Piotra Skargi. Opis nieruchomości: budynek 5-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 970 000 zł600 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy ofertę budynku o powierzchni ok. 600 m2, położonego w Wejherowie przy ul. Asnyka. Atuty: - dogodny dojazd publiczną drogą asfaltowa, - w pobliżu przystanki autobusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmiechowska

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

750 000 zł63 m² 11 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Oferujemy mieszkanie na pierwszym piętrze Z balkonem I garażem W centrum wejherowa L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

1 050 000 zł227 m² 4 625,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Opis Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany przy ulicy Cichej w Wejherowie. Dom wybudowany w 2007 roku, o powierzchni całkowitej 226,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Śmiechowo,Wejherowo

410 000 zł50 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie własnościowe zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej w Wejherowie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja piwnica. Dodatkowo działka rod Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

305 000 zł28 m² 10 739,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: twoje nowe, przytulne M w Wejherowie! Jeśli szukasz mieszkania, w którym od razu możesz się wprowadzić, zrobić herbatę i poczuć, że to to , to trafiłeś.