Mieszkanie, ul. Judyckiego

Judyckiego, Wejherowo, pomorskie

  • 439 000 zł
  • 51,40 m²
  • 8 540,86 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Imielska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Judyckiego

Judyckiego, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

439 000 zł

51,40 m²

8 540,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Judyckiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

439 000 zł 51,40 m² 8 540,86 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 439 000 zł (8 540,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: POLSKA Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PN733354

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁACZNIE W POLSKA NIERUCHOMOŚCI!

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 w samym centrum Wejherowa przy ul. Judyckiego z przynależna duża piwnica 8,74 m2, a także do wyłącznego korzystania miejscem postojowym zadaszonym ( wiata ).

Mieszkanie w idealnym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych. Przeszło generalny remont. (...)

Agent

Justyna Imielska

510 223...

510 223 833

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Imielska

510 223...

510 223 833

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Imielska