dowolna

Mieszkania wyremontowane Wejherowo - Oferty sprzedaży i wynajmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

1 390 zł23,60 m² 58,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie mieszkania : Pokój z aneksem kuchennym : sofa rozkładana, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami - aneks kuchenny meble kuchnne, płyta elektryczna dwupalnikowa, lodówka, zlewozmywak.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł74,32 m² 6 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe w Kamiennicy w centrum Wejherowa tuż przy Parku Majkowskiego. Idealna propozycja do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,60 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Ogrodach Wejhera, zamkniętym kameralnym osiedlu w samym centrum Wejherowa - z widokiem na Park im .Aleksandra Majkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,10 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciepłe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal o powierzchni 38,10 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł107,58 m² 8 821,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne, mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Wejherowa jest idealną ofertą dla rodziny, poszukującej dużego mieszkania z zielonym zaciszem. Zapraszam do obejrzenia Virtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł139,91 m² 6 925,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w centrum miasta Wejherowa o powierzchni użytkowej 100,24m2 zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy przy ulicy 3maja. Opis budynku: budynek zrealizowany technologią.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł26,40 m² 11 553,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe pod klucz na 3 piętrze w Wejherowie Śmiechowie! Zapraszamy do wirtualnego spaceru 360, aby dokładniej obejrzeć mieszkanie! mieszkanie: lokum o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,10 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Blisko lasu! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50,1 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 oku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39,20 m² 9 311,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Kaszubskie, wejherowo Na sprzedaż w pełni wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na Osiedlu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kup Bezpiecznie i bez prowizji Kupującego! 3 Pokoje z Ogródkiem w Centrum Wejherowa - Twoja Oaza Komfortu Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejskimi udogodnieniami?.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią w Wejherowie przy ul.Fenikowskiego. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch samodzielnych pokoi ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł46,10 m² 9 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- gotowe do zamieszkania - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogródek - sypialnia, łazienka, przedpokój - funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń - zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł66,50 m² 36,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo | po remoncie Lokal położony w Wejherowie przy ul. Wniebowstąpienia 22, 7 minut pieszo od stacji skm Wejherowo. Osiedle znajduje się niedaleko lasu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,10 m² 8 795,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i przestrzeń dla Twojej rodziny! Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł76 m² 8 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 76 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w zabudowie szeregowej. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,70 m² 9 257,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m2, położone na 4. piętrze zadbanego budynku w spokojnej części Wejherowa. Mieszkanie jest po remoncie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64,40 m² 6 816,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie po remoncie - pokój z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka, przedpokój, piwnica 6,5 m , - wymienione instalacje, - ogrzewanie własne gazowe - funkcjonalne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł68,40 m² 9 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54,58 m² 8 977,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jasne, dwupoziomowe mieszkanie 70 m w doskonałej lokalizacji w Wejherowie To idealna propozycja dla młodej rodziny, osób pracujących zdalnie lub szukających komfortowej przestrzeni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł55,41 m² 12 199,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wejherowo - Nanice | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko W onyx home! okazja! mieszkanie dostępne od zaraz! szybka transakcja! nie przegap tej oferty! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł59 m² 8 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie "do wejścia", dwustronne, w otoczeniu lasu czeka na nowych właścicieli! W cenie 2 własne miejsca w hali garażowej. Mieszkanie: nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gniewowskiej w Wejherowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,62 m² 8 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 51,62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie przy ul. Romana Waśkowskiego. Opis nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł46,23 m² 9 387,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.