dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Wejherowo - Lista ofert

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł46,35 m² 9 924,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja Mieszkanie położone w Wejherowie przy ul. Nanickiej - w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej: sklepów, szkół oraz transportu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem! Wejherowo, ul. Harcerska 38 m2 Idealne dla singla lub pary. Cena najmu tylko 2000zł. Najem okazjonalny! Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,20 m² 10 604,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m , z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku Ogrody Wejhera z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w Wejherowie, na wygodnym II piętrze zadbanego budynku z odświeżoną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,96 m² 6 750,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mamy dla Państwa w ofercie 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 62,96 m2 na os.1000-lecia w Wejherowie! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wejherowa! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł56,20 m² 7 099,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub bezpiecznej lokaty kapitału? To wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w sercu miasta łączy wygodę życia codzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,50 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł53 m² 10 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł29,20 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

318 932 zł43,20 m² 7 382,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,20m2, składające się z następujących pomieszczeń tj : pokoju dziennego , kuchni, łazienki , pokoju oraz przedpokoju. Z dużego pokoju jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,20 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wejherowa zaledwie około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł43,70 m² 10 297,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

U nas Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z 2007 roku przy ul. Augustyna Necla w Wejherowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł95 m² 6 484,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie 94m w sercu Wejherowa z widokiem na park! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 94,30 m położone w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,10 m² 8 758,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, osiedle Harcerskie Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45m2 ,zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,19 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60,60 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz przestrzeni, do której możesz wprowadzić się od razu i urządzić po swojemu? To mieszkanie łączy świeży standard wykończenia z funkcjonalnym układem i świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 000 zł65,49 m² 12 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

98m2 powierzchni całkowitej w 2 poziomowym mieszkaniu z windą w nowoczesnym budownictwie! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360 po mieszkaniu! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,90 m² 10 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających swojego pierwszego lokum. Lokal po odświeżeniu gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł46,33 m² 7 770,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: powierzchnia: 44,6 m , Mieszkanie na 11 piętrze z pięknym, niezakłóconym widokiem, dodatkowa piwnica, mieszkanie do gruntownego odświeżenia, doskonałe nasłonecznienie,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,30 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wejherowo, ul. Dzięcielskiego - 3 pokoje, 63,30 m2, 3 piętro, do remontu Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m2, położone na 3 piętrze w Wejherowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,50 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,28 m2 parter, wejherowo - 2016 rok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł26,50 m² 10 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawna kawalerka z piwnicą, usytuowana na parterze zadbanego bloku na osiedlu 1000-lecia pp w Wejherowie. Nieruchomość stanowi doskonałą bazę dla singla, osoby starszej lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,19 m² 8 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 34,19m2 zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na ulicy Piotra Skargi. Opis nieruchomości: budynek 5-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna nieruchomość dla Inwestorów, którzy szukają biura, lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,70 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na sprzedaż: na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m , położone w Wejherowie przy ul. Wałowej 28, za cenę 735 000 zł. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,70 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: -dwustronna ekspozycja -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -balkon -ścisłe centrum -ogrzewanie podłogowe -mieszkanie gotowe do wprowadzenia -funkcjonalny układ pomieszczeń opis.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,55 m² 11 847,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka po generalnym remoncie | Blisko skm i parków | Wejherowo, ul. Klasztorna najważniejsze atuty: po generalnym remoncie dostępna od zaraz w pobliżu Rynku Staromiejskiego 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł41,30 m² 10 653,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Agencja Westate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Dzięcielskiego| gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane 41,3 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,80 m² 9 664,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie przy Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z garderobą, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,20 m² 9 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje z Komórką lokatorską! Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego Są mieszkania, które po prostu - spełniają wymagania. I są takie, które oferują komfort, światło.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij