dowolna

Mieszkania wyremontowane Wejherowo - Oferty sprzedaży i wynajmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

590 000 zł74 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w Wejherowie. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej komfort i optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,66 m² 8 642,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Lokalizacja: wejherowo, ul. Sobieskiego 229 (deptak) powierzchnia: 86,66 m | piętro: 1/4 | pokoje: 4 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z 1907 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem! Wejherowo, ul. Harcerska 38 m2 Idealne dla singla lub pary. Cena najmu tylko 2000zł. Najem okazjonalny! Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł61,20 m² 10 604,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m , z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku Ogrody Wejhera z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w Wejherowie, na wygodnym II piętrze zadbanego budynku z odświeżoną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie z miejscem postojowym! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

728 800 zł81 m² 8 997,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 2. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku Villa Prestige - inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł34,66 m² 10 675,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,66 m , położone w spokojnej części Wejherowa przy ul. Słowińców 1. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

390 000 zł46,50 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł53 m² 10 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł29,20 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,20 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wejherowa zaledwie około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł31,10 m² 10 739,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł95 m² 6 484,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie 94m w sercu Wejherowa z widokiem na park! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 94,30 m położone w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,10 m² 8 758,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, osiedle Harcerskie Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45m2 ,zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,19 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60,60 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz przestrzeni, do której możesz wprowadzić się od razu i urządzić po swojemu? To mieszkanie łączy świeży standard wykończenia z funkcjonalnym układem i świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł73,69 m² 7 517,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Wejherowo, ul. Św. Jacka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m2, położone na 1 piętrze zabytkowej kamienicy z 1878 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 000 zł46,30 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,30m2 w świetnej lokalizacji Wejherowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem oraz sypialni. Lokalizacja: skm, mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,28 m2 parter, wejherowo - 2016 rok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49 m² 10 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Nowoczesny budynek mieszkalny oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj w sercu Kaszub - 2 pokoje w Wejherowie Wejherowo to jedno z najbardziej urokliwych miast północnej Polski - położone w sercu Kaszub, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna nieruchomość dla Inwestorów, którzy szukają biura, lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,70 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na sprzedaż: na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m , położone w Wejherowie przy ul. Wałowej 28, za cenę 735 000 zł. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,70 m² 8 616,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Wejherowa przy ul. Klasztornej. Gotowe do zamieszkania, możliwość natychmiastowego wydania. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,70 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: -dwustronna ekspozycja -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -balkon -ścisłe centrum -ogrzewanie podłogowe -mieszkanie gotowe do wprowadzenia -funkcjonalny układ pomieszczeń opis.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł41,30 m² 10 653,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Agencja Westate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Dzięcielskiego| gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane 41,3 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,80 m² 9 664,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie przy Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z garderobą, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,20 m² 9 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje z Komórką lokatorską! Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego Są mieszkania, które po prostu - spełniają wymagania. I są takie, które oferują komfort, światło.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skm, szkoły, przedszkola, przychodnia, autobusy, centrum miasta, wszelkie usługi, handel, obiekty sportowe, itd.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,30 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie z balkonem narożnym w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 56,3 m2 na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,86 m² 9 513,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł55,50 m² 7 838 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji! Tylko w Pepper House! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,20 m² 9 897,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka o powierzchni użytkowa 29,2m2 a całkowitej 32,2m2, zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej. Wejherowo, osiedle Fenikowskiego Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, dobrze doświetlone i gotowe.