Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego, Wejherowo, pomorskie

  • 220 000 zł
  • 60 m²
  • 3 666,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2012

220 000 zł

60 m²

3 666,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2012

220 000 zł 60 m² 3 666,67 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 220 000 zł (3 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła społeczna oraz państwowa, liceum, przedszkole, przychodnia , liczne sklepy i centra handlowe. Osiedle doskonale skomunikowane. Nieopodal znajduje się przystanek MZK, do SKM ok .-5 min. Mieszkanie rozkładowe, przestrzenne, słoneczne ( ekspozycja od wsch - zach). (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!