Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego, Wejherowo, pomorskie

  • 235 000 zł
  • 55 m²
  • 4 272,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
6 lipca 2011

235 000 zł

55 m²

4 272,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Zaktualizowane: 6 lipca 2011

235 000 zł 55 m² 4 272,73 zł/m²

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 235 000 zł (4 272,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1985 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła społeczna oraz państwowa, liceum, przedszkole, przychodnia , liczne sklepy i centra handlowe. Osiedle doskonale skomunikowane. Nieopodal znajduje się przystanek MZK, do SKM ok .-5 min. Mieszkanie rozkładowe, przestrzenne, słoneczne, ekspozycja od wschodu i zachodu. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij