Mieszkanie Wejherowo

Wejherowo, pomorskie

  • 439 000 zł
  • 56 m²
  • 7 839,29 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Bednar...

Skontaktuj się

Mieszkanie Wejherowo

Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

439 000 zł

56 m²

7 839,29 zł/m²

Mieszkanie Wejherowo

Zaktualizowane: 11 maja 2026

439 000 zł 56 m² 7 839,29 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 439 000 zł (7 839,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m² (561 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2009 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Stalko Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ST206135

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przedszkole oraz przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające wygodny dojazd do centrum Wejherowa oraz Trójmiasta . Trasa do szkoły podstawowej lub średniej zajmuje około 6 minut. (...)

Agent

Agnieszka Bednarczyk

570 270...

570 270 180

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Bednarczyk

570 270...

570 270 180

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.