dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wejherowo - Oferty sprzedaży lub najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

519 000 zł68,74 m² 7 550,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,74 m2, położonej na parterze w spokojnej części Wejherowa- przy ul. Poprzecznej. To jedna z tych nieruchomości, gdzie metraż naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł74 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w Wejherowie. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej komfort i optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, co sprzyja aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł59,70 m² 10 368,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyne mieszkanie na parterze z ogrodem 42 m2 w centrum Wejherowa nie przegap tej okazji Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe Lokal mieszkalny nr 1 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł61,20 m² 10 604,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m , z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku Ogrody Wejhera z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie z miejscem postojowym! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

756 800 zł68,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone w Wejherowie. Lokal składa się z trzech pokoi dwóch komfortowych sypialni oraz jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,20 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wejherowa zaledwie około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł43,70 m² 10 297,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

U nas Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z 2007 roku przy ul. Augustyna Necla w Wejherowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,49 m² 12 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

98m2 powierzchni całkowitej w 2 poziomowym mieszkaniu z windą w nowoczesnym budownictwie! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360 po mieszkaniu! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,30 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wejherowo, ul. Dzięcielskiego - 3 pokoje, 63,30 m2, 3 piętro, do remontu Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m2, położone na 3 piętrze w Wejherowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,70 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: -dwustronna ekspozycja -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -balkon -ścisłe centrum -ogrzewanie podłogowe -mieszkanie gotowe do wprowadzenia -funkcjonalny układ pomieszczeń opis.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,20 m² 9 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje z Komórką lokatorską! Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego Są mieszkania, które po prostu - spełniają wymagania. I są takie, które oferują komfort, światło.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,86 m² 9 513,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m Wejherowo Śmiechowo. Oferta skierowana do osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 172 zł80,73 m² 742 072 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie A4 Kończymy budowę w październiku 2025 r. Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,09 m² 9 205,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

- super położenie, centrum osiedla - 3 pokoje z aneksem kuchennym, łazienka, - funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń - winda - duży balkon - słoneczne mieszkanie - do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,68 m² 9 871,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Wejherowa 3 pokoje i miejsce postojowe w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji deweloperskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,10 m² 8 786,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To mieszkanie spełnia warunki Kredytu bez wkładu własnego! rkm Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,10 m2 położone w Wejherowie na Osiedlu Fenikowskiego. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej. Wejherowo, osiedle Fenikowskiego Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, dobrze doświetlone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

739 000 zł75,59 m² 9 776,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

U nas Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze o powierzchni 76 m2. Nowoczesny budynek z 2013 roku z windą i halą garażową. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z ogródkiem przy ul. Fenikowskiego w Wejherowie. Parter I Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 020 zł33,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie A.2 Kończymy budowę w październiku 2025 r. Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,60 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Ogrodach Wejhera, zamkniętym kameralnym osiedlu w samym centrum Wejherowa - z widokiem na Park im .Aleksandra Majkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie w Wejherowie! atuty: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,10 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Blisko lasu! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50,1 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 oku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,90 m² 7 754 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kameralne mieszkanie o pow. użytkowej 55 m2 (pow. całkowita ok. 70 m2) z komórką i z miejscem parkingowym Do sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74,44 m² 8 584,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2012 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,10 m² 9 477,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wejherowa przy ul. Dzięcielskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kup Bezpiecznie i bez prowizji Kupującego! 3 Pokoje z Ogródkiem w Centrum Wejherowa - Twoja Oaza Komfortu Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejskimi udogodnieniami?.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią w Wejherowie przy ul.Fenikowskiego. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch samodzielnych pokoi ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł46,10 m² 9 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- gotowe do zamieszkania - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogródek - sypialnia, łazienka, przedpokój - funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń - zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł32,10 m² 10 560,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,10 m2, położone na 4 piętrze w Wejherowie przy ul. Jana Kotłowskiego. To doskonała propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

A.04 Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz się, zostało tylko kilka wolnych mieszkań. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł71,60 m² 8 086,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment-> 4-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu | 2 balkony | hala garażowa | Wejherowo Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,30 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,30m2 w świetnej lokalizacji Wejherowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem oraz sypialni. Lokalizacja: skm, mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 800 zł71,50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023