Mieszkanie, ul. Fenikowskiego
Fenikowskiego, Śmiechowo, Wejherowo, pomorskie
- 359 000 zł
- 29,10 m²
- 12 336,77 zł/m²
Iga Jedynak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Fenikowskiego
Fenikowskiego, Śmiechowo, Wejherowo, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Fenikowskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
359 000 zł 29,10 m² 12 336,77 zł/m²
2/3
2
2009
garaż wolnostojący
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 359 000 zł (12 336,77 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 29,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Ratajczak Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: R-148266
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Fenikowskiego, Śmiechowo, Wejherowo, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (Miejsce w hali + Komórka w cenie!)
Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360!
Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną infrastrukturę z bezpośrednim kontaktem z naturą. Mieszkanie na Osiedlu Fenikowskiego to idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Położone w otulinie lasu, zapewnia ciszę, spokój i czyste powietrze każdego dnia. (...)