Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP
Osiedle 1000-lecia PP, Wejherowo, pomorskie
- 289 000 zł
- 29,50 m²
- 9 796,61 zł/m²
Maria Korpas
Skontaktuj się
Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP
Osiedle 1000-lecia PP, Wejherowo, pomorskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
289 000 zł 29,50 m² 9 796,61 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/4
1
1970
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 289 000 zł (9 796,61 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 29,50 m² (26,50 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 29,50 m²
- Czynsz: 390 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: NORD Nieruchomości, zaktualizowane: 30.04.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Osiedle 1000-lecia PP, Wejherowo, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, supermarket, centrum handlowe, targ
Opis nieruchomości
Bezpieczny zakup z NORD Nieruchomości:
0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów
Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
Stosujemy procedurę AML
W ofercie sprzedaży kawalerka zlokalizowana przy ul. Osiedle Tysiąclecia PP w centrum Wejherowa.
Przytulna oraz odświeżona kawalerka znajduje się na woskim parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego.
Ekspozycja okien zachodnia . (...)