dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wejherowo - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

359 999 zł46,33 m² 7 770,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: powierzchnia: 44,6 m , Mieszkanie na 11 piętrze z pięknym, niezakłóconym widokiem, dodatkowa piwnica, mieszkanie do gruntownego odświeżenia, doskonałe nasłonecznienie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m + piwnica 4.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł44 m² 7 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł68,40 m² 9 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł44,47 m² 8 769,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atuty - budynek bezpośrednio przy lesie - spokojna okolica - parkiet - 2 pokoje i oddzielna kuchnia - obecnie niezamieszkane - parking z bramą na pilota dla mieszkańców budynku lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł73,69 m² 7 517,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Wejherowo, ul. Św. Jacka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m2, położone na 1 piętrze zabytkowej kamienicy z 1878 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,54 m² 8 182,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokoje, ustawne mieszkanie o powierzchni ni 36,54 m2 położone na 3 piętrze w budynku z lat 70 przy ul. Kalwaryjskiej 8 w Wejherowie- ścisłym centrum miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,03 m² 9 017,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone w centrum Wejherowa. Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna nieruchomość dla Inwestorów, którzy szukają biura, lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1 piętrze domu (ostatnie piętro). Do dyspozycji najemcy również piwnica oraz ogród. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

623 323 zł93 m² 6 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego 4 pokojowego mieszkania w Modernistycznej Willi o powierzchni 92,66 m , położonego w sercu Wejherowa przy ul. Hallera w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

244 000 zł28 m² 8 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wejherowo, ul. Harcerska Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmiechowska

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

750 000 zł63 m² 11 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Oferujemy mieszkanie na pierwszym piętrze Z balkonem I garażem W centrum wejherowa L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980