dowolna

Mieszkania w centrum Wejherowo - Oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł31,10 m² 10 739,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 020 zł33,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,03 m² 9 017,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone w centrum Wejherowa. Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,28 m2 parter, wejherowo - 2016 rok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł48,60 m² 9 259,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,71 m² 7 043,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,71m2, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Św. Jana. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna nieruchomość dla Inwestorów, którzy szukają biura, lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,90 m² 10 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających swojego pierwszego lokum. Lokal po odświeżeniu gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł46,23 m² 9 387,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1 piętrze domu (ostatnie piętro). Do dyspozycji najemcy również piwnica oraz ogród. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Ściegiennego,Wejherowo

255 000 zł29 m² 8 732,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nanice,Wejherowo

1 800 zł30 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczna pachnąca świeżością kawalerka W pełni wyposażona Oferuje na wynajem mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku wielorodzinnego w Wejherowie przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wejherowo

Sucharskiego,Wejherowo

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej okolicy - idealne do życia! Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

244 000 zł28 m² 8 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wejherowo, ul. Harcerska Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmiechowska

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

750 000 zł63 m² 11 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Oferujemy mieszkanie na pierwszym piętrze Z balkonem I garażem W centrum wejherowa L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł55 m² 7 119,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne i jasne 3 - pokojowe mieszkanie do remontu przy ul. 10 Lutego w Wejherowie! To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie światło, przestrzeń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

580 000 zł61 m² 9 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku, zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Dzięcielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976