dowolna

Mieszkania w centrum Wejherowo - Oferty sprzedaży i najmu

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nanice,Wejherowo

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 3 pokoje - 88 m2 | działka 334 m2 | garaż | spokojna okolica | Z pięknym widokiem | wejherowo nanice. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nanicka

Nanice,Wejherowo

398 000 zł60 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dla małżeństwa, idealne zwłaszcza jeśli masz dzieci! Dobrze poczują się tu też pary z dłuższym stażem (na osiedlu mieszka sporo stałych mieszkańców). Do tego znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Nanice,Wejherowo

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje | centrum miasta | dobra komunikacja | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wejherowa. Nieruchomość położona na 1 piętrzę w budynku II kondygnacyjnym. Miejsce idealne na prowadzenie działalności, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

1 500 zł26 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! kawalerka | wynajem | blisko skm | blisko centrum| wejherowo | piwnica | osiedle 100 lecia pp | lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest praktycznie w centrum miasta. Dookoła pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Kaszubskie,Wejherowo

269 000 zł30 m² 9 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | niski czynsz | dobrze skomunikowana | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest na Osiedlu Kaszubskim. Charakteryzuje się bliskim sąsiedztwem z Centrum Kaszuby. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

329 000 zł42 m² 7 741,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na 3 pietrze 4 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Osiedle 1000-lecia w Wejherowie budynek Budynek kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

199 000 zł34 m² 5 877,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Centrum Wejherowa, ul. 10 Lutego, blisko skm Wygodne, funkcjonalne i w doskonałej lokalizacji mieszkanie spełni oczekiwania singla, studentów, rodziny. Atuty: * 3 minut piechotą do skm, pkp * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

399 000 zł52 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokoje | spokojna okolica | blisko centrum | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Wejherowa, niedaleko lasu i w pobliżu centrum. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie na parterze z garażem i piwnicą w centrum Wejherowa Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością prowadzenia działalności usługowej- zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

319 999 zł40 m² 8 020,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które jest ustawne oraz bardzo przytulne. Niewątpliwymi walorami nieruchomości jest lokalizacja, rozkład. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Nanice,Wejherowo

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje | centrum miasta | Z pięknym widokiem | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogali

Wejherowo,pomorskie

449 000 zł93 m² 4 821,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkania z garażem, piwnicą i ogrodem w Wejherowie! To doskonała oferta dla rodziny chcącej zamieszkać w mieście, a zarazem w spokojnej dzielnicy. Lokalizacja sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokoje | centrum miasta | Z widokiem na las | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 94 m2, dodatkowo garaż i piwnica 5 m2, wejherowo ul. Sobieskiego. Doskonała lokalizacja aby prowadzić działalność gospodarczą! Na przeciwko Filharmonii!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

260 000 zł29 m² 8 846,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w bloku w Wejherowie Śmiechowie przy ulicy Poprzecznej. Lokalizacja Śmiechowo to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica Wejherowa, do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Wejherowo,pomorskie

470 000 zł73 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

435 000 zł56 m² 7 781,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z garażem w Wejherowie. Mieszkanie z dużym balkonem pięknie urządzone umeblowanie w cenie. Miła spokojna okolica 300m od lasu. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

394 000 zł59 m² 6 668,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z osobną niezależną kuchnią oraz dużym balkonem od strony południowej w doskonałej lokalizacji centrum Wejherowa, osiedle Kaszubskie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Kaszubskie,Wejherowo

599 000 zł55 m² 10 810,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealny pod inwestycję jak i dla nowoczesnej rodziny 3 pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, w centrum Wejherowa. Oferta tylko w naszym Biurze! O% prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 000 zł56 m² 35,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Kazimierza Dziecielskiego w Wejherowie to idealna propozycja dla rodzin lub osób, które cenią sobie spokojną okolicę, a jednocześnie bliskość do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Wejherowo

399 000 zł62 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na I piętrze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 308, naprzeciwko parku miejskiego. Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Marca

Przemysłowa,Wejherowo

446 000 zł70 m² 6 389,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jedyne takie! Mieszkanie z wyjątkowym klimatem w Kamienicy w centrum miasta! Taka okazja zdarza się raz na kilkadziesiąt lat! Mieszkanie w jednej z najbardziej charakterystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Wejherowo

399 000 zł62 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Z osobną kuchnią! wysoki standard wykończenia! zadzwoń: bez dodatkowych opłat: najemca nie płaci prowizji Pośrednikowi! opis Nieruchomości: gotowe do wprowadzenia. Świerzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

680 000 zł94 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 94 m2, dodatkowo garaż i piwnica 5 m2, wejherowo ul. Sobieskiego. Tuż przy nowym parku kaszubskim I filharmonii! Doskonała lokalizacja aby prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

1 500 zł50 m² 29,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum Wejherowa. Lokal składa się z pokoju dziennego wraz z wydzieloną kuchnią, samodzielnego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

1 500 zł50 m² 29,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Wejherowo,pomorskie

335 600 zł55 m² 6 075,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe Z miejscem parkingowym W cenie Zapraszamy do Zatoki Rybackiej, nowej inwestycji w Centrum Wejherowa. Oferujemy na sprzedaż 20 lokali mieszkalnych o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

339 000 zł50 m² 6 747,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa cena! nowa cena! nowa cena! Mieszkanie 3 pokojowe w Wejherowie! z miejscem postojowym! Jedyne w tej lokalizacji! Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacka

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł56 m² 6 377 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie położone w zabytkowej, urokliwej kamienicy przy Parku Miejskim im. A. Majkowskiego. Kamienica została gruntownie wyremontowana w 2018 r., zaś mieszkanie w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Śmiechowo,Wejherowo

279 000 zł29 m² 9 493,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

680 000 zł94 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

343 000 zł48 m² 7 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

! oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości mio casa! tylko W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 -pokojowe na osiedlu Fenikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nanice,Wejherowo

484 000 zł88 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe w pełni wyposażone do zamieszkania! Atuty: * wszystkie meble sprzęty w cenie * możliwość nadbudowy * lokalizacja -3 min piechotą skm, 2 min przystanek autobusowy * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Wejherowo,pomorskie

349 000 zł46 m² 7 531,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja | 3 pokoje | duża piwnica | gotowe do zamieszkania mieszkanie Na sprzedaż zadbane, bardzo ustawne i gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 2 pokojowe z balkonem (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko W biurze honey home! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 mieszczące się na 2 pietrze 3 piętrowego bloku z 2004 roku przy ul. Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Jednym z największych atutów oferowanego mieszkania jest jego doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

2 500 zł81 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

334 000 zł44 m² 7 505,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w kamienicy, w centrum miasta, na pierwszym piętrze, z widokami. Do skm - 4 min., w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanej części miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek