dowolna

Mieszkania nad rzeką Wejherowo - Na sprzedaż i na wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Necla

Śmiechowo,Wejherowo

850 zł35 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ogrzewanie podłogowe mieszkanie bardzo ciepłe przytulne cicha i spokojna okolica duży ogródek blisko las a w nim stawy gdzie można urządzić sobie grilla łowić ryby bardzo miłe sąsiedztwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

290 000 zł69 m² 4 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe O powierzchni 69m2 na I piętrze W bloku IV- piętrowym. Okna pvc. Podłoga- deska sosnowa. Blisko dworca pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Nanice,Wejherowo

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie ścian ,sufitów podłóg ,łazienki,kuchni,wymienione okna pcv jak i drzwi wejściowe (podwójne). Kuchnia wyposażona w meble pod wymiar, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku w Wejherowie dobrze zlokalizowane.Bardzo blisko szkoła pdstawowa z gimnazjum (100 m),przychodnia lekarska (50 m), przystanek SKM Nanice (300 m),centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe nowe mieszkanie (32 m2). Mieszkanie składa się z umeblowanego aneksu kuchennego, oraz oddzielnego pokoju. Mieszkanie posiada balkon. Nowa glazura, terakota, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie częściowo po demoncie,odswierzone,opomiarowane,oszczędne,słoneczne i czyste.Nowa winda,drzwi,okna. Blisko centrum,sklepy,szkoły,przedszkola,przychodnia,poczta,kościół. Szybkie wydanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, ładne mieszkanko w wysokim standardzie, nowo wykończone, prawie nie używane, budynek Orlex, bardzo niskie opłaty, dobrze skomunikowane, blisko stacja kolejki skm, sklepy. Poproszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe osiedle mieszkaniowe położone w niezwylke urokliwym miejscu. Osiedle otoczone Puszczą Darżlubską i rzeką Redą, dzieki temu, to idealne miejsce na rodzinne spacery.Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Necla

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z wyjściem do ogródka. Tanie w eksploatacji, ogrzewanie podłogowe (zimą bardzo ciepło). Kompletnie i bardzo ładnie umeblowane i wykończone. Szwedzka podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam Oferuje do sprzedaży mieszkanie własnościowe bezczynszowe. Powierzchnia 56m.kw 3 pokoje, parter, blok, 3 piętrowy, 2007 r. Informacje dodatkowe domofon, rolety w oknach, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle położone w malowniczej okolicy,posiadające kompleks handlowy z parkingiem.Mieszkanie słoneczne,ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

141 680 zł32 m² 4 427,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie posiada bardzo duży taras ogrodowy, naprzyciwko jest parking a po stronie tarasu jest las, cisza i spokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Wejherowo,pomorskie

155 000 zł29 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie składa się z pokoju dziecięcego o pow. 8.10m2, pokoju dziennego o pow. 16.40m2 z aneksem kuchennym, łazienki o pow. 2.60m2 i przedpokoju o pow. 1.80m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij