dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wejherowo - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

327 000 zł44 m² 7 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł44,47 m² 8 769,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atuty - budynek bezpośrednio przy lesie - spokojna okolica - parkiet - 2 pokoje i oddzielna kuchnia - obecnie niezamieszkane - parking z bramą na pilota dla mieszkańców budynku lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł29,10 m² 12 336,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 29,10m , zlokalizowanego na drugim piętrze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,74 m² 7 519,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,74m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Św. Jana. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko W onyx home! okazja! mieszkanie dostępne od zaraz! szybka transakcja! nie przegap tej oferty! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł30,70 m² 10 390,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,70m2 zlokalizowane na parterze z ogródkiem w Wejherowie na Osiedlu Franciszka Fenikowskiego. Opis nieruchomości: budynek 4-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,35 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2 Na nieruchomość składają się: salon (18.00 m2) Pokój ( 10.50.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,30 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie z balkonem narożnym w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 56,3 m2 na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,40 m² 9 835,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, z piwnicą, w Wejherowie Śmiechowie! mieszkanie: lokum o powierzchni użytkowej 30,40m2, wysokości 2,55m i ekspozycji zachodnio-północnej składa.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł26,40 m² 11 553,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe pod klucz na 3 piętrze w Wejherowie Śmiechowie! Zapraszamy do wirtualnego spaceru 360, aby dokładniej obejrzeć mieszkanie! mieszkanie: lokum o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,54 m² 8 182,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokoje, ustawne mieszkanie o powierzchni ni 36,54 m2 położone na 3 piętrze w budynku z lat 70 przy ul. Kalwaryjskiej 8 w Wejherowie- ścisłym centrum miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gniewowskiej w Wejherowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł31,10 m² 10 739,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł30,40 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

U nas Przytulne mieszkanie 30,4 m2, wejherowo Cena: 412 000 zł (do negocjacji) Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,4 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,03 m² 9 017,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone w centrum Wejherowa. Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,62 m² 8 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 51,62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie przy ul. Romana Waśkowskiego. Opis nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł48,60 m² 9 259,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,90 m² 10 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających swojego pierwszego lokum. Lokal po odświeżeniu gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł46,23 m² 9 387,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wejherowo

Sucharskiego,Wejherowo

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej okolicy - idealne do życia! Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

244 000 zł28 m² 8 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wejherowo, ul. Harcerska Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

389 000 zł39 m² 9 926 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje | piwnica | 3 piętro | Wejherowo Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, położone na 3 piętrze w budynku na Osiedlu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Śmiechowo,Wejherowo

410 000 zł50 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie własnościowe zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej w Wejherowie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja piwnica. Dodatkowo działka rod Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

335 000 zł29 m² 11 672,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,7 m , położone w sercu Wejherowa! To idealna propozycja dla singli, par, a także doskonała inwestycja pod wynajem.