dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wejherowo - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30 mkw w Wejherowie! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Wejherowo

1 100 zł56 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 56 m położone na parterze w budynku wielorodzinnym w dogodnej lokalizacji przy ul. 3 maja w Wejherowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Wejherowo

269 900 zł61 m² 4 408,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| ogrzewanie gazowe | przestronne | parter | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z ogródkiem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Przemysłowa,Wejherowo

379 000 zł46 m² 8 176,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2 Na nieruchomość składają się: salon (18.00 m2) Pokój ( 10.50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Wejherowo

650 000 zł49 m² 13 347 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie przy starym rynku w Wejherowie. *** tylko U nas! *** brak prowizji od kupującego! Prestiżowa lokalizacja w sercu miasta podkreśla wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| ogrzewanie gazowe | przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

315 000 zł28 m² 11 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie po generalnym remoncie! idealne na start! tylko W onyx home! Przytulne, słoneczne mieszkanie w Wejherowie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie położone w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wejherowie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej części Wejherowa. Opis mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

269 900 zł61 m² 4 408,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

269 900 zł61 m² 4 408,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | parter | ogródek | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wejherowo

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kupując tę nieruchomość z nami - nie płacisz prowizji! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kaszubskie,Wejherowo

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój, - całkowita powierzchnia mieszkania 48.8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Śmiechowo,Wejherowo

349 000 zł45 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44,7 m + piwnica 4 m - Wejherowo Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,7 m , zlokalizowanego na III piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! mieszkanie 44M2 pod lasem! Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni ok. 44 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dodatkowego pokoju oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

340 000 zł46 m² 7 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wejherowo Osiedle Kaszubskie - mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

375 000 zł46 m² 8 099,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! oferta godna uwagi! świetny wybór W dobrej cenie! Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2, położone na 1. piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

339 000 zł39 m² 8 647,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 39,2 m , które znajduje się na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

349 000 zł51 m² 6 870,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Wejherowa na Placu Wejhera. Powierzchnia 50,80m2, piętro drugie z trzech. Zadbany budynek z 1958 roku po remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 33 m2, wejherowo, ul. Przemysłowa Opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

1 750 zł44 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

1000-lecia,Wejherowo

361 000 zł45 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe, wejherowo ? Osiedle 1000-Lecia Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 45 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni ok 3,22 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Przemysłowa,Wejherowo

379 000 zł46 m² 8 176,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2 Wizualizacja pomieszczeń salonu, kuchni , łazienki! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Śmiechowo,Wejherowo

349 000 zł45 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Wejherowo

237 000 zł26 m² 9 272,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25.6 m2 z dodatkową piwnicą 4 m2, zlokalizowane w centrum Wejherowa, przy ul. Dąbrowskiego 2. Lokal znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł30 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku mieszkalnym na osiedlu Sikorski Park przy samym lesie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

360 500 zł45 m² 7 972,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, os. 1000-lecia Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 wraz z piwnicą o powierzchni 3.22 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Wejherowo

233 900 zł26 m² 8 996,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | do wejścia | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na ulicy Dąbrowskiego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

439 000 zł39 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, położone na cenionym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

395 000 zł46 m² 8 523,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne i jasne mieszkanie przy ul. Hallera w Wejherowie! To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie światło, przestrzeń i komfort życia w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

360 000 zł51 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Wejherowa. Dwupokojowe z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 50,80m2. Położone w zadbanej kamienicy z 1958 roku.