dowolna

Lokale użytkowe Wejherowo Śródmieście

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

31,58 zł/m²38 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wejherowo ulica Sobieskiego /os.Sobieskiego lokal usługowy o pow. 37,6 m2 położony na 1 piętrze. Przedmiotowa nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²192 m² 10 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-biurowy na wynajem - Wejherowo, ul. Sienkiewicza 5 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 192 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wejherowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł99 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż / wynajem lokal usługowy W wejherowie Cena sprzedaży: 450.000 zł Wynajem: 3,500 zł - kaucja 8,500 zł Atuty: - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - lokal dobrze skomunikowany, -.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy nr 9 przy ul. 3 maja w Wejherowie. Lokal składa się z dwóch obszernych pomieszczeń, 3 pomieszczeń gospodarczych i wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł320,97 m² 6 153,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum o powierzchni użytkowej około 312,26 m z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40,28 m² 9 930,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego o powierzchni 40,28m2 w Wejherowie przy ul. Św. Jana. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do dzierżawy lokal usytułowany w Hotelu Marmułowski, 100m od zabytkowego Rynku w Wejherowie (plac.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w pasażu handlowym przy ul. Puckiej 27 w Wejherowie. Bardzo popularna lokalizacja zaraz obok rynku targowego. Dwa poziomy każdy po około 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

56,34 zł/m²35,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu na działalność handlową lub usługową lokal użytkowy o powierzchni 35,5 m2 znajdujący się w kamienicy przy ulicy 3 Maja 27 w Wejherowie. Lokal do wynajęcia obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41 m² 10 219,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukałeś komfortowego lokalu na działalność? Oferujemy biuro o powierzchni 41 m na parterze budynku z 2006 roku (ground - floor Nieruchomość jest gotowa do użytku, z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł302,10 m² 6 951,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowa inwestycja! 3 mieszkania Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 278,81m2. Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Wejherowa przy ulicy Parkowej. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowo-gastronomiczny zlokalizowany w sercu Wejherowa, przy ul. Puckiej 35. Lokal położony jest na trzech poziomach i wyróżnia się dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

47,56 zł/m²79,90 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 79,90 m 2 , idealny pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

51,70 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 48,36 m , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego w samym sercu miasta. Lokal idealnie nadaje się na cichą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 12 Marca

Śródmieście,Wejherowo

51,70 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal do wynajęcia o powierzchni około 80m2 w Wejherowie. Cena: 3000zł netto + vat Lokal znajduje się na parterze kamienicy 2-kondygnacyjnej. Wejście od strony ulicy oraz tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Wejherowo

57,11 zł/m²35 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość Lokal usługowy o powierzchni 35 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Wyróżnia się industrialnym charakterem - połączenie odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

2 995 000 zł1 054 m² 2 842,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie naszego biura jest wyjątkowa rezydencja przynosząca zyski znajdująca się w centrum miasta Wejherowa, której działka o powierzchni 1553 m2 jest gruntem inwestycyjnym, a wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hallera

Śródmieście,Wejherowo

22 zł/m²170 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klimatyczny lokal gastronomiczny ze stylowymi meblami i pełnym wyposażeniem. Na wynajem wyjątkowa restauracja o niepowtarzalnym klimacie, przyciągająca zarówno lokalnych gości, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hallera

Śródmieście,Wejherowo

949 000 zł167 m² 5 673,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Kameralna kamienica z cegły | Możliwości adaptacyjne pod: biuro, kancelarie, usługi | Duży ogród oraz taras | Funkcjonalny układ pomieszczeń | Doskonała lokalizacja | Wycena aranżacji pod lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Wejherowo

379 000 zł35 m² 10 767 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 35 m2 w Wejherowie przy ul. Judyckiego. Położony na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy. Atuty nieruchomości: - położenie przy głównym trakcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wałowa

Śródmieście,Wejherowo

46,25 zł/m²40 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu biura, zlokalizowanego w sercu Wejherowa. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Wejherowo

29 zł/m²72 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem w świetnej lokalizacji, pod biuro, sklep, usługi, gabinet Zalety nieruchomości - wejście od ulicy - lokal bezczynszowy - atrakcyjne, przestronne pomieszczenie - dwa wejścia: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Wejherowo

23,08 zł/m²130 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego, które charakteryzuje się wyjątkowymi cechami! Budynek znajduje się w centrum miasta, nieopodal Placu Wejhera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pucka

Śródmieście,Wejherowo

860 000 zł202 m² 4 257,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt II kondygnacyjny niepodpiwniczony z przeznaczeniem mieszkaniowo - usługowy w ścisłym centrum Wejherowa. Nieruchomość podzielona na 4 samodzielne lokale po 2 na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Wejherowo

32 zł/m²72 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wejherowo, lokal na wynajem w świetnej lokalizacji, pod biuro, sklep, usługi, gabinet Zalety nieruchomości - wejście od ulicy - lokal bezczynszowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kościuszki

Śródmieście,Wejherowo

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal na parterze z wejściem z klatki schodowej w centrum Wejherowa. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o pow. 11,1m2 i 7,4m2. Do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wejherowo

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Wejherowo

50 zł/m²28 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy apartament w centrum Wejherowa na biuro/gabinet. Lokal o powierzchni 28m2 znajduje się na 3-piętrze w budynku z windą. Budynek znajduje się w atrakcyjnym pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

4 950 000 zł1 000 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna Hala magazynowa z częścią biurową , konstrukcja stalowa płyty warstwowe balex metal , hala odebrana do użytkowania w 2018r., z możliwością przystosowania do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klasztorna

Śródmieście,Wejherowo

34,56 zł/m²78 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Halo Wejherowo! Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w nowej kamienicy na Klasztornej! Planujesz przenieść Swój biznes, a może otworzyć filę w Wejherowie?! Nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Wejherowo

31,13 zł/m²26 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni ~26 m2, usytuowany w centralnej części miasta. Lokal na pierwszym piętrze w bardzo ruchliwym deptaku (trakt pieszy, obok Poczty, nad drogerią Rossmann!). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Wejherowo

37,33 zł/m²75 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod biuro, kancelarię, cichą działalność. Doskonała lokalizacja. Narożny lokal biurowy w centrum Wejherowa, tuż przy samym rondzie u zbiegu ulic Jana III Sobieskiego, sienkiewicza.