Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie
Osiedle Kaszubskie, Kaszubskie, Wejherowo, pomorskie
- 309 000 zł
- 39,19 m²
- 7 884,66 zł/m²
Ireneusz Izdebsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie
Osiedle Kaszubskie, Kaszubskie, Wejherowo, pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie
Zaktualizowane: 13 maja 2026
309 000 zł 39,19 m² 7 884,66 zł/m²
4/4
2
1972
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1972Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 309 000 zł (7 884,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 39,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (1,50 m²), piwnica 2,50 m²
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WEJHER NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 984182
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Kaszubskie, Kaszubskie, Wejherowo, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, szkoła podstawowa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, bankomat, kościół, parking, poczta, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m², położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co oznacza, że może zostać zakupiony również przez obcokrajowców bez konieczności uzyskiwania zgody Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.