Mieszkanie, ul. Chopina

Chopina, Wejherowo, pomorskie

  • 2 000 zł
  • 70 m²
  • 28,57 zł/m²

Zdjęcie

Julia Pranczk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chopina

Chopina, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 000 zł

70 m²

28,57 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chopina

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 000 zł 70 m² 28,57 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Hewelt Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HEW737398

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

/lokal /mieszkanie /bezCZYNSZU /Wejherowo /Chopina /ODZARAZ

Do wynajęcia przestronne trzypokojowy lokal o powierzchni 75 m², położony na parterze budynku przy ul. Chopina w Wejherowie.

Lokal może pełnić funkcję mieszkalną bądź usługową, posiada trzy niezależne pomieszczenia, które mogą pełnić funkcję biura, gabinetu jak i sypialni.
Każde z osobnym wejściem z korytarza.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone, istnieje jednak możliwość usunięcia mebli . (...)

Agent

Julia Pranczk

661 580...

661 580 315

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia Pranczk

661 580...

661 580 315

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość