Mieszkanie, ul. Pokoju

Pokoju, Śmiechowo, Wejherowo, pomorskie

  • 320 000 zł
  • 90 m²
  • 3 555,56 zł/m²

Zdjęcie

Witold Wesserlin...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pokoju

Pokoju, Śmiechowo, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

320 000 zł

90 m²

3 555,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pokoju

Zaktualizowane: 13 maja 2026

320 000 zł 90 m² 3 555,56 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 320 000 zł (3 555,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 90 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²)
  • Czynsz: 100 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 90 m2, usytuowany na poddaszu i parterze budynku trzy lokalowego w Wejherowie przy ulicy Pokoju (Śmiechowo). Do lokalu przynależą części wspólne w budynku oraz w gruncie, na którym stoi budynek. Lokal składa się z: parter (pokój, korytarz i WC, poddasze (klatka schodowa, korytarz, pokój, łazienka, WC, kuchnia i salon). (...)

Agent

Witold Wesserling

501 722...

501 722 824

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent