dowolna

Mieszkania do wynajęcia Wejherowo - Oferty wynajmu mieszkań

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na parterze budynku na Os. 1000-lecia pp w Wejherowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, kuchni, łazienki (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 37m2 na drugim i jednocześnie ostatnim piętrze składające się z: - przestronnej części dziennej salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 40 m Osiedle Kaszubskie Wejherowo Centrum, bardzo dobra Lokalizacja wszystko blisko , sklepy , markety, przychodnia, szkoły , przedszkola, do skm połączenie z Trójmiastem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kaszubskie

Śmiechowo,Wejherowo

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i jasne mieszkanie dwupokojowe w Wejherowie na ul. Oś. Kaszubskie. Oddalone 13 min piechotą od stacji skm Wejherowo Śmiechowo. Lokal mieszkalny o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepła, przytulna i czysta kawalerka, wyposażona w podstawowe sprzęty agd i rtv typu telewizor, odkurzacz, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, szafki, kanapę i stolik. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Harcerskie,Wejherowo

1 800 zł37 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 37,32 m2 składające się z przedpokoju, salonu, kuchni, sypialni i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

2 300 zł50 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Wejherowie przy ulicy generała Władysława Sikorskiego 15. Wolne do wynajęcia od 01.010.2024. Mieszkanie znajduje się w domu wielorodzinnym. Ma 49,88 mkw, w tym 2 Pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nanice,Wejherowo

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 położone w atrakcyjnej lokalizacji w Wejherowie przy ulicy Nanickiej. W skład mieszkania wchodzą : -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jakuba Wejhera

Śródmieście,Wejherowo

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Starego Miasta Oferujemy do wynajęcia wszechstronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zlokalizowane na placu Jakuba Wejhera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

1 600 zł47 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy! Dostępne od zaraz. Lokal położony w Wejherowie, niedaleko stacji skm Wejherowo - Śmiechowo. Osiedle znajduje się tuż przy lesie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

2 100 zł52 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze budynku na Osiedlu Dzięcielskiego w Wejherowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wejherowa na ul. Kotłowskiego. Umowa -najem okazjonalny. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze (ostatnim) budynku przy ul. Jana Brzechwy w Wejherowie. Nieruchomość dostępna od 15.09 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śmiechowo,Wejherowo

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 września! Na wynajem 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m2 ,usytuowane na 3 piętrze w Wejherowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Rozkład : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 350 zł32 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4 m2, zlokalizowane na 2 piętrze budynku na Osiedlu Dzięcielskiego w Wejherowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jakuba Wejhera

Śródmieście,Wejherowo

2 200 zł66 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,2 m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku, w centrum miasta przy Placu Wejhera w Wejherowie. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 200 zł28 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,5 m2, zlokalizowana na parterze budynku na Osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Ściegiennego,Wejherowo

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2. Zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Wejherowa przy ulicy 3 Maja. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowińców

Sucharskiego,Wejherowo

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w Wejherowie przy ul. Słowińców 1. Lokalizacja ta pozwala bardzo szybko dotrzeć do Trójmiasta, mieszkanie znajduje się blisko drogi numer 6. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Przemysłowa,Wejherowo

3 500 zł71 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z miejscem postojowym w hali Rezydencja Wejhera zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z wgn Wejherowo biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze budynku znajdującego się na Osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Harcerskie,Wejherowo

1 800 zł37 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz., w bardzo dobrej lokalizacji, 30m2, II piętro, budynek położony na monitorowanym, zamkniętym osiedlu, brama wjazdowa. Mieszkanie znajduje się przy ul. Sikorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe z kuchnią i łazienką, odświeżone i gotowe do zamieszkania. Lokalizacja to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śmiechowo,Wejherowo

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, tylko długoterminowy! Bez prowizji! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 ,usytuowane na 2 piętrze w Wejherowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

1 599 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skm, szkoły, przedszkola, przychodnia, autobusy, centrum miasta, wszelkie usługi, handel, obiekty sportowe, itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiechowska

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia w wejherowie od zaraz Szukasz jasnego, komfortowego mieszkania blisko Trójmiasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Wejherowo

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania/biura, zlokalizowanego w sercu Wejherowa. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Przemysłowa,Wejherowo

2 300 zł58 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Wejherowie o powierzchni 57,80m2. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - meble w zabudowie, wyposażenie: ceramiczna płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 45 m , salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu. Niskie oplaty w okresie letnim czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chopina,Wejherowo

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, wejherowo ul. Chopina Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2, w którego w skład wchodzą: - przestronna kuchnia z jadalnią oraz wyjściem na balkon - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rzeźnicka

Wejherowo,pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na wynajem o powierzchni 27m2 na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Rzeźnickiej w Wejherowie. Ścisłe centrum, w pobliżu cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł42 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokoje, wejherowo ul. Necla Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,70 m2, w którego w skład wchodzą: - przestronny przedpokój - salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opis Mam do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie na osiedlu Dzięcielskiego (osiedle ze szlabanami). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne jednopokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w Wejherowie na Osiedlu 1000-lecia. Warunki najmu Czynsz najmu 1 500 zł, kaucja 1 500 zł, opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śmiechowo,Wejherowo

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 37m2 z dwoma pokojami i oddzielną kuchnią i miejscem postojowym na wynajem. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wejherowo

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

1 500 zł26 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! kawalerka | wynajem | blisko skm | blisko centrum| wejherowo | piwnica | osiedle 100 lecia pp | lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest praktycznie w centrum miasta. Dookoła pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

1 500 zł26 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

350 zł38 m² 9,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Wejherowie 38m na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Przemysłowa,Wejherowo

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z ogródkiem i garażem na zamkniętym osiedlu - Komfort i wygoda w zasięgu ręki! zadzwoń: opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą.