dowolna

Mieszkania z prawem własności Wejherowo - Lista ofert

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

329 000 zł32 m² 10 313,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje z Prywatnym Parkiem (80 m ) - Domowa swoboda w Wejherowie Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z wolnością, jaką daje własny dom, ale nie generuje ogromu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

350 000 zł38 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,2 m , zlokalizowane w Wejherowie dzielnica Śmiechowo, ul. Fenikowskiego. Wszystkie zdjęcia oferty (22).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemysłowa,Wejherowo

497 000 zł58 m² 8 613,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i wysoki standard wykończenia Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,70 m2, usytuowane na 3 piętrze budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

334 000 zł31 m² 10 739,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje | balkon | komórka przy mieszkaniu | gotowe do zamieszkania Może właśnie Ty szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontu i dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

519 000 zł69 m² 7 550,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 68,74 m , które znajduje się na ul. Poprzecznej przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotłowskiego

Sucharskiego,Wejherowo

340 000 zł36 m² 9 353,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

570 000 zł56 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie z balkonem narożnym w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 56,3 m2 na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Przemysłowa,Wejherowo

349 000 zł45 m² 7 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, 3-pokoje, ul. Harcerska Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem w dobrej lokalizacji to ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

319 000 zł46 m² 6 860,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Necla

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

347 000 zł35 m² 9 971,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| 2 pokoje | wyremontowane | bardzo duży balkon | 1 piętro | piwnica | wejherowo | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m2, położone blisko centrum Wejherowa. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

460 000 zł56 m² 8 258,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz 3 pokoi W wejherowie? sprawdź tę ofertę! 1 piętro! Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

585 000 zł61 m² 9 645,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wejherowo, ul. Dzięcielskiego Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śmiechowo,Wejherowo

460 000 zł56 m² 8 258,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje dla rodziny 2+2! jasne, ustawne, gotowe na nowe pomysły! Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku na popularnym.