dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Wejherowo - Oferty wynajmu i sprzedaży

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł46,35 m² 9 924,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja Mieszkanie położone w Wejherowie przy ul. Nanickiej - w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej: sklepów, szkół oraz transportu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,96 m² 6 750,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mamy dla Państwa w ofercie 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 62,96 m2 na os.1000-lecia w Wejherowie! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wejherowa! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

556 000 zł53 m² 10 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,50 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,20 m² 7 099,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub bezpiecznej lokaty kapitału? To wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w sercu miasta łączy wygodę życia codzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł29,20 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

318 932 zł43,20 m² 7 382,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,20m2, składające się z następujących pomieszczeń tj : pokoju dziennego , kuchni, łazienki , pokoju oraz przedpokoju. Z dużego pokoju jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,19 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,35 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2 Na nieruchomość składają się: salon (18.00 m2) Pokój ( 10.50.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł46,33 m² 7 770,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: powierzchnia: 44,6 m , Mieszkanie na 11 piętrze z pięknym, niezakłóconym widokiem, dodatkowa piwnica, mieszkanie do gruntownego odświeżenia, doskonałe nasłonecznienie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,70 m² 44,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, wygodne, wyposażone, garderoba, balkon, do wprowadzenia Oferuje do wynajęcia odnowione, umeblowane 2- pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 46,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł26,50 m² 10 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawna kawalerka z piwnicą, usytuowana na parterze zadbanego bloku na osiedlu 1000-lecia pp w Wejherowie. Nieruchomość stanowi doskonałą bazę dla singla, osoby starszej lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,19 m² 8 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 34,19m2 zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na ulicy Piotra Skargi. Opis nieruchomości: budynek 5-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skm, szkoły, przedszkola, przychodnia, autobusy, centrum miasta, wszelkie usługi, handel, obiekty sportowe, itd.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,20 m² 9 897,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka o powierzchni użytkowa 29,2m2 a całkowitej 32,2m2, zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

556 000 zł53 m² 10 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 664,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie przy Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z garderobą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Ściegiennego,Wejherowo

255 000 zł29 m² 8 732,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Chopina,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

389 000 zł39 m² 9 926 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje | piwnica | 3 piętro | Wejherowo Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, położone na 3 piętrze w budynku na Osiedlu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974