dowolna

Mieszkania umeblowane Wejherowo - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Nanice,Wejherowo

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż / 2 pokojowe / gotowe do wprowadzenia / ul. Jana kochanowskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 11. piętrze w 11-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Wejherowie. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, trzecim, cichym i spokojnym piętrze budynku. Nieruchomość o powierzchni 46 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

649 000 zł66 m² 9 827,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej Villi Prestige - blok z windą i miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie! Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo,Wejherowo

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2 pokoje z osobną kuchnią i miejscem postojowym Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ulicy Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lutego! Na wynajem 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m2 ,usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 roku Wejherowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Wejherowa Atuty nieruchomości: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane i wyposażone funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

429 000 zł51 m² 8 444,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50,8 m2, idealnego dla par i rodzin, które znajduje się na Osiedlu Fenikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| ogrzewanie gazowe | przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

495 000 zł62 m² 7 996,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Harcerskie,Wejherowo

389 000 zł44 m² 8 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, 3 min od lasu i od centrum miasta! Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na drugim i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Przemysłowa,Wejherowo

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie 85 m2 w domu z garażem, tarasem i ogrodem - Wejherowo, ul Kolejowa. Na sprzedaż pierwsze piętro domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

369 000 zł39 m² 9 389,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie "do wejścia", w sąsiedztwie lasu czeka na nowych właścicieli! mieszkanie: nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

570 000 zł64 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Przemysłowa,Wejherowo

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wejherowo

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2, zlokalizowanego na parterze bloku mieszkalnego z 2008 roku, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

315 000 zł28 m² 11 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie po generalnym remoncie! idealne na start! tylko W onyx home! Przytulne, słoneczne mieszkanie w Wejherowie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie położone w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

554 000 zł74 m² 7 517,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Wejherowo, ul. Św. Jacka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m2, położone na 1 piętrze zabytkowej kamienicy z 1878 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wejherowie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej części Wejherowa. Opis mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

599 000 zł69 m² 8 668,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 69,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

570 000 zł64 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

319 000 zł76 m² 4 197,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przestronne mieszkanie z ogrodem - Wejherowo, ul. Sikorskiego Szukasz przestrzeni dla rodziny i własnego ogrodu? To mieszkanie o powierzchni 76 m zajmuje całe piętro domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | parter | ogródek | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wejherowo

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kupując tę nieruchomość z nami - nie płacisz prowizji! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kaszubskie,Wejherowo

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój, - całkowita powierzchnia mieszkania 48.8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

399 777 zł41 m² 9 798,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu 1000-lecia. Idealne zarówno dla rodzin, par szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiechowska

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

469 000 zł47 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Śmiechowskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Piaśnicy

Przemysłowa,Wejherowo

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie w Wejherowie - ul. Ofiar Piaśnicy Oferujemy do wynajęcia przestronne, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

375 000 zł46 m² 8 099,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! oferta godna uwagi! świetny wybór W dobrej cenie! Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2, położone na 1. piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

339 000 zł39 m² 8 647,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 39,2 m , które znajduje się na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 45 m do wynajęcia Wejherowo, ul. Sikorskiego. Mieszkanie Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Dzielnica Zachodnia,Wejherowo

409 000 zł60 m² 6 762,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

577 000 zł64 m² 8 987,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Śmiechowo,Wejherowo

860 000 zł91 m² 9 481,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe ponad 90 metrowe mieszkanie z garażem w Wejherowie przy ul. Orzeszkowej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

349 000 zł51 m² 6 870,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Wejherowa na Placu Wejhera. Powierzchnia 50,80m2, piętro drugie z trzech. Zadbany budynek z 1958 roku po remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

334 000 zł46 m² 7 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim, które.