dowolna

Mieszkania przy lesie Wejherowo - Anonse sprzedaży i wynajmu

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł55 m² 7 119,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne i jasne 3 - pokojowe mieszkanie do remontu przy ul. 10 Lutego w Wejherowie! To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie światło, przestrzeń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

580 000 zł61 m² 9 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku, zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Dzięcielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śmiechowo,Wejherowo

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku, zlokalizowane na osiedlu Sikorski Park w Wejherowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

1 800 zł42 m² 42,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 10. piętrze przy ul. Jana Kochanowskiego w Wejherowie. Wysokie piętro zapewnia dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Przemysłowa,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 416,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej, zielonej części miasta. Wejherowo - ul. Kołłątaja Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wejherowo

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

1 950 zł30 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3000

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I duża komórką dla singla lub pary Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie w spokojnej, zielonej okolicy i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo-Północ,Wejherowo

329 000 zł32 m² 10 313,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje z Prywatnym Parkiem (80 m ) - Domowa swoboda w Wejherowie Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z wolnością, jaką daje własny dom, ale nie generuje ogromu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 12 Marca

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

591 376 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

[rezerwacja] Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

1000-lecia,Wejherowo

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Przemysłowa,Wejherowo

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

350 000 zł38 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,2 m , zlokalizowane w Wejherowie dzielnica Śmiechowo, ul. Fenikowskiego. Wszystkie zdjęcia oferty (22).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 12 Marca

Śmiechowo-Południe,Wejherowo

620 172 zł67 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemysłowa,Wejherowo

497 000 zł58 m² 8 613,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i wysoki standard wykończenia Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,70 m2, usytuowane na 3 piętrze budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Nanice,Wejherowo

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem. Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Kochanowskiego 15 w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wejherowo

334 000 zł31 m² 10 739,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje | balkon | komórka przy mieszkaniu | gotowe do zamieszkania Może właśnie Ty szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontu i dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Wejherowo

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nanice,Wejherowo

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Nanice,Wejherowo

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wejherowo ul harcerska 1 .Kawalerka o powierzchni 20m2 umeblowane kuchnia łazienka.Czynsz 285 zl+śmieci 42 zł+1100 dla właściciela +koszty mediów /prąd woda według zużycia/Kaucja 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotłowskiego

Sucharskiego,Wejherowo

340 000 zł36 m² 9 353,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Wejherowo

570 000 zł56 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie z balkonem narożnym w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 56,3 m2 na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kaszubskie,Wejherowo

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij