dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wejherowo - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 10 min. Kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wniebowstąpienia

Wejherowo,pomorskie

160 000 zł46 m² 3 443,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyremontowane i ciekawie zaaranżowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa , ścisłe centrum miasta. W pobliżu, pomijając sklepy znajdują się miedzy innymi szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Śmiechowo,Wejherowo

850 zł37 m² 23,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ładne mieszkanko w wysokim standardzie, nowo wykończone, budynek Orlex. Bardzo niskie opłaty, dobrze skomunikowane, blisko stacja kolejki skm, przystanek autobusowy, sklepy. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

167 000 zł46 m² 3 591,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum , w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liceum, przedszkole , przychodnia, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

165 000 zł34 m² 5 177,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowe mieszkanie W centrum miasta! Budynek z windą! Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, w pobliżu przychodnia, deptak, szkoła podstawowa i liczne sklepy. Do dworca skm ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

195 000 zł34 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, nowoczene mieszkaniena położone na pierwszym pietrze w trzypiętrowym budynku Orlexu , z balkonem od strony południowo zachodniej. Lokal bardzo słoneczny, ciepły, cichy i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

190 000 zł46 m² 4 086,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W 100 % wyremontowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum , w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liceum, przedszkole , przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiechowska

Wejherowo,pomorskie

249 000 zł48 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liczne sklepy i centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

159 000 zł35 m² 4 555,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczene mieszkaniena położone na trzecim pietrze w trzypiętrowym budynku Orlexu , z balkonem od strony wschodniej, sładające się z dwóch pokoi o powierzchni odpowiednio ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

240 000 zł47 m² 5 074 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne , słoneczne mieszkanie z ekspozcją słoneczną od południowej strony. Położone na I piętrze trzypiętrowego bloku, składające sie z 2 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

128 000 zł37 m² 3 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liczne sklepy i centra handlowe. Osiedle doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyremontowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liczne sklepy i centra handlowe. Do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

154 000 zł31 m² 5 032,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 5- 10 min. Kameralne osiedle składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiechowska

Wejherowo,pomorskie

258 000 zł48 m² 5 341,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

165 000 zł31 m² 5 254,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 5- 10 min. Osiedle składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefczyka

Wejherowo,pomorskie

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja dla zwolenników ciszy. Oferujemy do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Willa Miodowa, to kameralny budynek w którym znajduje się 9 mieszkań po trzy na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

180 000 zł30 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, las. Do dworca skm ok. 3 - 5 min. Mieszkanie w kameralnej kamienicy, brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przyjaźni

Przyjaźni,Wejherowo

156 000 zł34 m² 4 550,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane na uboczu blisko lasu a zarazem stosunkowo blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

179 000 zł45 m² 4 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne, wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa państwowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

160 000 zł32 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe z dużą zabudowaną kuchnią w anksie (mieszkanie nie było robione na wynajem, kuchnia ma dużą zabudowę, przemyślaną, robioną na zamówienie). Balkon kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeźnicka

Wejherowo,pomorskie

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne, wyremontowane i ciekawie zaaranżowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa , ścisłe centrum miasta. W pobliżu, pomijając sklepy znajdują się miedzy innymi szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Wejherowo,pomorskie

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wejherowo,pomorskie

165 000 zł46 m² 3 559,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w rewelacyjnej, spokojnej okolicy Wejherowa. Kameralne osiedle składa się zaledwie z kilku budynków. Niedaleko przystanek autobusowy i skm. W pobliżu szkoły państwowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Wejherowo,pomorskie

189 000 zł66 m² 2 874,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże, wyremontowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, ścisłe centrum, praktycznie rynek. W pobliżu pomijając sklepy znajdują sie między innymi szkoły, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa super cena! Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, pogimnazjalna i sklepy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

160 000 zł32 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

700 zł44 m² 16,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia posiadam mieszkanie o pow. 43,6 m2 położone na 1 piętrze, w 4 piętrowym bloku. - 2 pokoje: pierwszy o pow. 19,5 m2 z wyjściem na balkon, drugi pokój o pow. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

155 000 zł42 m² 3 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, pogimnazjalna i sklepy. Osiedle doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Wejherowo,pomorskie

228 000 zł61 m² 3 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Duże i ciekawie zaaranżowane mieszkanie w domu wielorodzinnym, rozbudowanym w 2005 roku, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, blisko centrum. W pobliżu, pomijając sklepy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

149 900 zł39 m² 3 823,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum , w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liceum, przedszkole , przychodnia, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

208 000 zł44 m² 4 695,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, w pobliżu przychodnia, deptak, szkoła podstawowa i liczne sklepy. Do dworca skm ok. 3-5 min. Teren wokół budynku zagospodarowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

188 000 zł45 m² 4 211,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Śmiechowo,Wejherowo

199 000 zł35 m² 5 653,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne, nowoczesne, mieszkanie składające się z 2 pokoi ,w tym jeden z aneksem kuchennym, położone na drugim pietrze w trzypiętrowym budynku Orlexu , z balkonem od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

215 000 zł46 m² 4 663,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony w centrum Wejherowa o pow.46,1 m2 w skład którego wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. W pokojach panele podłogowe, na ścianach tapeta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotłowskiego

LESNA KRAINA,Wejherowo

800 zł30 m² 26,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane i wyremontowane, spokojna okolica, w pobliżu sklep spożywczy, sklep mięsny, fryzjer, poczta, plac zabaw dla dzieci oraz przedszkole. Cena wynajmu to 800 zł (do negocjacji), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

155 000 zł32 m² 4 905,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 31,6m2. Słoneczne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bloku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

139 900 zł32 m² 4 489,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 10 min. Kameralne osiedle, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Kaszubskie,Wejherowo

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzwonic po 21

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w budynku docieplonym. Lokalizacja - 500m do skm, 100m do szkoły opdstawowej. Opłaty bardzo niskie. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

170 000 zł30 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006