Działka rekreacyjna, ul. Sucharskiego

Sucharskiego, Wejherowo, pomorskie

  • 35 000 zł
  • 395 m²
  • 88,61 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Wielewic...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Sucharskiego

Sucharskiego, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

35 000 zł

395 m²

88,61 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Sucharskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

35 000 zł 395 m² 88,61 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 35 000 zł (88,61 zł/m²)
  • Forma własności: dzierżawa
  • Działka: rekreacyjna, 395 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zadbana Działka ROD w Wejherowie - 395 m² - Gotowa na sezon!

Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna położona w Wejherowie przy ul. Sucharskiego.
To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i gotowej przestrzeni do wypoczynku bez nakładów finansowych na start.

Najważniejsze informacje:
- Powierzchnia: 395 m².

- Media: prąd i woda na działce. (...)

Agent

Martyna Wielewicka

730 566...

730 566 858

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 566...

730 566 858

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień