Dom, ul. Krofeya

Krofeya, Wejherowo, pomorskie

  • 949 000 zł
  • 215,10 m²
  • 4 411,90 zł/m²

Zdjęcie

Artur Barzowski

Skontaktuj się

Dom, ul. Krofeya

Krofeya, Wejherowo, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

949 000 zł

215,10 m²

4 411,90 zł/m²

Dom, ul. Krofeya

Zaktualizowane: 12 maja 2026

949 000 zł 215,10 m² 4 411,90 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
507 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1995

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

507 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1995

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 949 000 zł (4 411,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 215,10 m² (138,50 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1995
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 507 m²
  •   kształt: kwadrat
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Posiadamy dla Państwa w ofercie 3 kondygnacyjny dom jednorodzinny wolnostojący na działce o powierzchni 507 m² w Wejherowie, przy ulicy Krofeya!

Jest to bardzo dobra oferta dla rodzin z dziećmi, a funkcjonalny układ pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne i komfort codziennego użytkowania.

Budynek:
Dom wolnostojący, piętrowy i w pełni podpiwniczony, wybudowany w 1995 roku, o powierzchni całkowitej 215,10 m², składający się z trzech kondygnacji. (...)

Agent

Artur Barzowski

58 380 20...

58 380 20 17

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.